Zihin Okulu
Zihin Okulu

Parapsikoloji - Telekinezi - Astral Seyahat - Telepati - Meditasyon...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Güzellik Buyusu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
TheBreatH

MesajKonu: Güzellik Buyusu   Salı Nis. 05, 2011 2:15 pm

Bu büyü biraz kolay yapılır. Ve iyi bir cadı için hiçte zor değil. Gölgeler Kitabımda yazan bir büyü. Sanırım bu büyüyü hiç kullanmadığım için sayfa tertemiz duruyordu. Genelde Gölgeler Kitabımın sayfalarının çoğu toprak ve çimen lekesi ile kaplı. Her neyse ben büyüyü size ilk ve son kez yaptığım gibi anlatayım.
İlk olarak Dolunay Gecesi olması lazım. Dolunay çıktığında büyükçe bir ayna alın ve dışarı çıkın. (Bahçenize, balkonunuza yahut pencere bile olur.) Birde resim alın yanınıza, özellikle değişip daha da güzel olmasını istediğiniz bir kısmınızın resmi. (Örneğin; el, ağız, burun, kulaklar, gözler vs.)
Ardından o resmi aynanın üzerinde bir kenara yerleştirin. Ayrıca Dolunayın aynaya yansıdığından emin olun. O sırada resminize odaklanıp şu sözleri söyleyin:

''Ayışığı, Yıldız ışığı
Rüzgâr ışığını taşısın
Parıltın vücudumu kaplasın
Ve ışıltın her gözü kamaştırsın''

Bu sözleri 3 kere tekrar ederken vücudunuzun değişmesini istediğiniz kısmının değiştiğini, daha güzel, istediğiniz şekilde olduğunu imaje edin. Ardından şu sözleri söyleyin:

''Ay ışığı, Yıldız ışığı
Vücudumu biçimlendir ve düzenle
Bir güle bahşedilmiş güzellikte olduğu gibi
Taçlandır beni ışığında
Ve beni istediğim güzelliğe ulaştır
Üç kere üç'ün gücüyle
Kutlu olsun''

Bu sözleri de 3 kere tekrar edip bitirdikten sonra ya bir pembe mum yakın ya da güzel, sevdiğiniz bir tütsü yakın.
Kullanıcı profilini gör

Güzellik Buyusu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası