Zihin Okulu
Zihin Okulu

Parapsikoloji - Telekinezi - Astral Seyahat - Telepati - Meditasyon...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Astral projeksiyonda kapı yöntemi.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
TheBreatH

MesajKonu: Astral projeksiyonda kapı yöntemi.   Salı Nis. 05, 2011 1:41 pm

Evet arkadaşlar yeni buldğum bir yöntem kendim yaratmadım az önce bir yerde okudum hoşuma gitti bu gecede bu tekniği deneyeceğim buyurun şöyle anlatmaya başlayayım ;

nefes tekniklerimizi tekrarlayıp iyice gevsedikten sonra kendimize gevsediğimize dair telkinler vererek bu durumu daha güçlendiriyoruz ve eklem yerlerimizin olmadığını dusunerek katı bir şekilde yatağımızda yatıyoruz. bunları yaparken nefes izlememizi kesmiyoruz. yattığımız mekanı ve yatağımızı tamamen zihnimizden cıkarmaya çalışıyoruz acele etmeden ve kendimizi zorlamadan. yavas yavas tamamen trans hissi alıcaz ne yatağımızı nede vucudumuzu hissedicez. daha sonra beynimizde yeni bir yer imajlıyacağız. yavas yavas ve sakin huzurlu bir biçimde uzun bir yol ağaçlandırılmıs şirin bir patika tasarlayacağız beynimizde. ve yolun sonunada bir kapı koyacağız. yol ne kadar uzun olursa işimiz o kadar sağlam olur arkadaslar. ve o kapıya doğru surekli gidicez. ulastığımızda kapıyı acıcaz ve içeri giricez. tekrar bir yol ve kapı usanmadan onada gidicez. bunları yaparken konsantrasyonu elden bırakmayacağız hala gevsemiş rahat huızurlu bir şekilde kapıları açmaya devam edeceğiz. artık git gide kapılar buyuyecek ve yollarımızda uzayacaktır. boyle devam edersek sabırla herhangi bir kapıya geldiğimizde ve kapıyı actığımızda belkide astral vucudumuzun kilitli kapısını acmıs olacağız ve artık kendi bedenimizi odamızı projekte etmeye başlayacağız
Kullanıcı profilini gör

Astral projeksiyonda kapı yöntemi.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Astral seyahat hakkında...(Soru cevap )
» Rapstar Erhan Fuat Kapışması
» ENDÜSTRİYEL KALIPÇILIK