Zihin Okulu
Zihin Okulu

Parapsikoloji - Telekinezi - Astral Seyahat - Telepati - Meditasyon...
 
AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Cin Musallatı Belırtılerı

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
TheBreatH

avatar

Mesaj Sayısı : 71
Kayıt tarihi : 05/04/11

MesajKonu: Cin Musallatı Belırtılerı   Salı Nis. 05, 2011 2:36 pm

1.Derece Belirtiler
a-Bayılma(Bayılan kişi yanındakileri duyar ama konuşamaz )
b-Baş ağrısı(beyni uyuşturan ilaçlar hariç ağrıyı ilaç geçirmez)
c-Hayata ümitsiz bakmak ve intiharı denemek
d-Gaipten sesler duymak ve o sesle karşılıklı konuşmak
e- Başkalarının göremediği görüntüler görmek.
f-İslamı yaşayamamak veya yaşamakta zorlanmak.
g-korkunç rüya ve kabuslar görmek.
h- Tıbben anlaşılamayan çeşitli cinsel sorunlar yaşamak
2. Derece Belirtiler
a-Enseden gelen bir baş ağrısı ve el ve ayaklarda karıncalanma tarzında uyuşmalarve bazı uzuvlarda geçici felçlere neden olabilir.
b-Gereksiz ve çabuk sinirlenme ve sinirin çabuk geçmesi.
c-Yaşamına hedef çizmeye zorlanma, intihar düşüncesi ve büyük günahlara sürüklenmek.
d-Rüyalarında korku ve titreyerek uyanma
e-Dalgınlık ve uykusuzluk ve uyandığında dinlenmiş olarak kalkamamak.
f-Hayatındaki çoğu şeyin olumsuz seyretmeye başlaması(özellikle ev içerisinde huzursuzluk)
g-Vücut organlarının herhangi birinde tıbben çözülemeyen ağrı ve rahatsızlıklar hissetmek.
3. Derece Belirtiler
a-Uykusuzluk sorunu yaşamak.
b-Hayattan lezzet alamamak.
c-Kararsızlık ve çift kişilik taşırcasına yaptığından çabuk pişman olmak.
d-Kapalı alanlardan çabuk sıkılmak ve göğsünde nefes daralmaları hissetmek.
e-Zina ve içkiye meyletmek f-İslam dan uzaklaşmaya başlamak.

Cin Ve Çarpmasının (Etkileme Dokunma Belirtileri)
Cinler ve seytanlar alemi, her yönüyle garipler ve acaibler alemidir. Insanlar bu konuda kisimlara ayrilir. Bazilari onlari tamamen inkar, bazilari da onlari hayir ve serde emri altina aldiklarini iddia ederler de, hepsi seytan ve etbasinin kandirmasi, alayi, tuzaklarindan ileri geçmez. Insanlardan bir grup da onlarin varligina iman eder, bizler gibi yanliz Allah’a ibadet için yaratilmis olduklarina inanir. Mükellef olduklari, kiyamet günü hesaba çekileceklerini bilir. Kur’an-i Kerim’de bir çok surelerde onlardan ve isimlerinden (cin, ifrit, seytan) bahsedilir, hatta cin isminde sureyi görmekteyiz. Sünne-i Mutahhara’da da bunlarin varliklarindan, yasantilarindan, yeme ve içmelerinden bahsedilir. Bazilari “görmedigimize nasil inanilir?“ diye itiraz etseler de, akilci düsünceleri cahilliklerinden öte geçmez. Eger bu düsünce mantikli olsa, onunla birlikte yasadigi, ademi halinde ölmesi olan, yaninda üzerinde duran ruhunu da inkar etmesi gerekir. Oksijeni teneffüs ederken ve akabinde karbondioksit verme halinde görülmediginden havayi, görmedigi kablodan gelen elektrigi, bir çok vazifeleri ifa eden akli vs. inkar etmeleri gerekirdi. O halde gözle görmedigimiz bir çok seyleri kabul etmis, inanmis, varligini hissetmisizdir. Cinleri de böyle asli suretinde asla göremeyiz. Mevla onlari böyle yaratmis, bu bir sünnetullahtir. O vardir. Varligi kitap ve sünnetle sabittir. Kitap ve sünneti inkar eden kisinin ismi islami de olsa, Islam’a intisabi isimden öte geçmez.

Uyku halinde (uyurken) görülen belirtiler ;
Rüyasinda kedi, köpek, fare, kurt, yilan gibi varliklar görmek.
 Garip insanlar görür. Örnegin, siyah çok kisa veya uzun boylu gibi.
 Uykuda sebepsiz bogulma, dehset, korku, ürperti ve hüzün.
 Uykuda kendisiyle cinsel iliski kuran veya kurmak isteyen birisini görmek veya tehdit edilmek.
 Kendisini kabristan(mezarlik) ortaminda, pis yerlerde, korkunç yerlerde görmek.
 Uzun süre saga sola dönmek, uyuyamak( çogu zaman sabah namazi vaktine kadar sürer).
 Gece boyunca sikilmak, sebepsiz yere üzülmek, gecenin gelmesini istememek.
 Çizgiye benzer garip seyler görmek.
 Uykuda sik sik ihtilam olmak.
 Uykuda dislerini sikmak, aglamak, çiglik atmak.
 Yüksek yerden düsüyormus gibi rüyalar görmek.
 Rüyasinda bazi insanlari görmek, onlardan sikilmak veya bir yerden yardim beklemek.
 Uykuda parmaklarini isirmak.
 Rüyada kan veya su gölü üzerinde yürüdügünü görmek.

Bütün bunlar ruhi bunalimdir. Uyku halinde görülen bu durumlarin haftada bir veya daha fazla görülmesi, tekrari önemlidir. Yoksa çok seyrek araliklarla (bir-iki ay arayla) görülmesi durumunda rüya tabirindeki yorumlarla iktifa edilebilir.
Uyku haricinde (uyanik vaziyette) görülen belirtiler ;
 lbadet, zikir ve Kur’an okumada zorlanmak.
 Söz ve haraketlerde görülen ani dengesizlikler.
 Sa’ra nöbeti (tibbi olmayan).
 Vücutta tibbi olmayan iç sikintisi, halsizlik ve hüzün.
 Vücudun herhangi bir organindaki kasilma, titreme, uyusma (tibbi olmayan).
 Gögüste daralma, nefes alma zorlugu ( bu daralma kulaklikla Kur’an okurken artarsa).
 Vücudunda birseylerin gezdigini hissetmek.
 Kenar uçlardaki agri ve sancilar (omuz, basin gerisi, sirtin sonu).
 Sebepsiz yere siddetli aglamak, gülmek veya sinirlenmek, hiddetlenmek veya gazaplanmak.
 Yanlizligi sevmek, inzivaya çekilmek.
 Tuvalette uzun süre kalmak, orada kendi kendine konusmak.
 Saçlarin asiri dökülmesi (özellikle kadinlarda).
 Kadinlarin adetlerindeki dengesizlikle (tibbi olmayan). Tibben çocuklarinin olmamasi için hiçbir sebep bulunmamasi, sebepsiz kisirlik.
 Kadin veya erkegin cinsel iliskiden sogukluk veya sikinti duymasi.
 Sebepsiz bas agrilari.
 Beyin yorgunlugu, basinda agirlik veya tabakalar olustugunu hissetmek.
 Unutkanlik hali.
 Tembellik.
 Kisinin aniden esinden, çocuklarindan ve evden nefret etmesi veya sikilmasi.


Uyanikken görülen daha baska belirtiler de vardir. Fakat bu hayatta baska hallerde olabilir. Mesela erkek veya kiz evladin nisanlanamamasi veyahut evlenememesi, kabul-red arasinda gidip gelmesi gibi. Bütün bunlar yan yardimci bilgilerdir. Kesinlik ifade etmez. Rukye ayetlerini (bir veya üç defa) okuduktan sonra hükmederiz. Yoksa bu belirtiler kesin delil kabul edilmez. Herseye ragmen ihtisas sahibi uzman doktora, psikiyatri uzmanina görünmek faydali ve zaruridir. Tibbi müdahalenin fayda vermemesi halinde, bir yarim saat Kur’an ile tedaviciye, hoca efendiye görünmelidir. Bu sahadaki uzman, tecrübeli, ihtisas görmüs hoca, cinlerin hallerini, sifatlarini, tabiatlarini (tecrübelerle) önceden bilmektedir. O mahluka nasil davranacagini, nereden çikarilacagini, büyü, mess, haset ve nazardan mi kaynaklandiginin, teshisini koyar. Bazi ayet ve dualarla, artirir veya azaltir. Seanslarini tedaviye göre tayin eder. Son üç seçenek oldugunu bilir. Ya cin kaçar, ya müslüman olur ve çikar, yada inadinda israr ederse yanar, Allah’in izni ile. Yoksa üfürükçü, falci hastayi daha hasta yapar. Çünkü Kur’an ile arasinda perde vardir. Yaptiklari büyüleri bile bozamazlar. Bu gibi kisilerin dünya ve ahiretleri karanlik ve hüsrandir.
Uyku halinde (uyurken) görülen belirtiler ;
B - Cinin insana asik olasi (erkege bayan cinin veya aksi) çok yaygin bir çarpma sebebi bu konuyu sorunlarda genis alacagim.
C - Cinin sebebsiz zulmü de olabilir. Genelde insandaki bazi hallerde daha çok görülür: 1 - bes vakit namazi kilmama 2 - çok kizma sinirlenme 3 - siddetli hüzün ve keder 4 - masiyette israr veya ziyade ile taati terk 5 - az zikir (özellikle sabah ve aksam ezkari)

Cinlerin etki, çarpma ve tasallutunun sebeblerden çesitlidir:
A - Insanin cinlere zulmu ,eziyeti;
 1 - Bos kalmis yatakta cin olmasi halinde (üç sefer besmele çekmeden)üzerine yatmak(onlarca)eziyet etmek.
 2 - Karanliga veya karanlikta çukura bevledildiginde (su dökme, idrar yapma) bu varliklarin orada olmasi, üzerlerine gidilmesi, onlara eziyet addedilir. Bu durumlarda istiaze (euzu billahiminesseytanirracim ) çesitlerinden biri okunmalidir. Tuvalet ihtiyaci gidermek için güzel istiazelerden biri de(Bismillah euzubike minelhubsi velhabais) önceden okunmalidir. Çocuklarin, gençlerin bu korunmayi tuvalete giderken ihmal etmeleri, onlarin çarpilmalarina, eziyetlerine maruz kalirlar. Evlerin içinde tuvalet bulunma musibeti (bugünün modernliginde), özellikle gençlerin çarpilma yeri olmustur.
 3 - Geceleyin kaynar sicak suyun, karanliga ,çöplüge (besmele çekilmeden) dökülmesi. Cinlerin üzerlerine geldiginde intikamlari arkasindan gelir.
 4 – Kedi, köpekleri taslamak, eziyet etmek. Özellikle geceleyin cin olmasi halinde atani çarpar.
 5 - Sigara içenlerin izmaritlerini hassaten geceleyin rast gele yerlere veya tuvalete atmalari. Isabet ederek yakmasi cinlerin intikam almalarina sebeb olur.
 6 -Küçük ve gençlerin rast gele karanlikta, terk edilmis, issis yerlere veya suya tas atmalari. Cinler isabetinde çarpma ile mukabele gelir. Onlarda bilerek atildi veya besmele çekeydi anlayisi hakim olmasi ile karsilik verirler.
 7 -Terk edilmis, harabe, issis yerlerde uyumak. Sakinleri cinleri rahatsiz etmesi halinde rahatsiz ederler. Mecburiyet halinde abdestli olmali, ezan okunmali, dualarla korunmaya girilmelidir.
 8 -Kadinlarin hassaten necis sulari, hayiz temizlik bezlerini, geceleyin rast gele yerlere (besmelesiz) atilmasi. Isabet halinde atanin veya çocuklarinin cinlerin intikamiyla karsilasmasidir.
 9 -Özelikle kadinlarin cenaze defni veya ziyaretinde saç-bas yolmalari, elleriyle yüzlerine vurmalari, oradaki topraktan basina atmalari. Özellikle oradaki cinleri rahatsiz edeceginden cin çarpmasi görülen hallerdendir.
 10 -Kartlarla, suyla, remille vs. ile cin çagirma durumlarinda, gelisleri kolay, geri dönmeleri, çekilip gitmeleri istense de kalmada israrlari ile rahatsizlargörülür.

Uyanikken görülen daha baska belirtiler de vardir. Fakat bu hayatta baska hallerde olabilir. Mesela erkek veya kiz evladin nisanlanamamasi veyahut evlenememesi, kabul-red arasinda gidip gelmesi gibi. Bütün bunlar yan yardimci bilgilerdir. Kesinlik ifade etmez. Rukye ayetlerini (bir veya üç defa) okuduktan sonra hükmederiz. Yoksa bu belirtiler kesin delil kabul edilmez.
D - Büyü sebebi ile cinin tasallutu, çarpmasi ki büyücü tarafindan görevli olma sebebi ile çok görülen haldir. Bütün bu noktalar tedavici tarafindan göz önüne alinip, teshisteki ana unsurlardan biridir. Ikinci nokta ise, cinin yaptigi etki, tasallut etkilemesinin çesitleri :
 a)cüzidir.vucudun bir kismini,uzvunu etkiler,
 b)külli,vucudun bütününü etkiler,  c)daimidir ki vucudda yillarca yasar,kalir,
 d)taiftir,etkilenmesi bir kaç dakikayi geçmez.
 e)cinin uzaktan, disaridan üflemesi gibi nevilerde göz önüne alinmalidir
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Cin Musallatı Belırtılerı
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Zihin Okulu :: Paranormal - Spiritualizm :: Cinler - Şeytanlar - Demonlar-
Buraya geçin: